G-GSZXFT5XQW
top of page

Turquoisesurvey

                                                                                                 SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 

 

SSS - turquoise Anket paneli'nde en sık sorulan soruların yanıtları -

 

Ücretli Online Anketler - Burada Turquoise Panel hakkında en sık sorulan soruların cevaplarını bulacaksınız. Eğer aradığınızı bulamazsanız, bize e-posta gönderin,veya sosyal medya sayfamızdan sorularınızı sorabilirsiniz.

 

Ücretsiz ödemeli online anketler almaya başlamak için ne gerekiyor?

 

Başlamak için yapmanız gereken tek şey sitemizin ana sayfasında kısa kayıt formunu doldurarak "Gönder" butonuna tıklayınız. Ardından, e-postanızı kontrol edin ve size göndereceğimiz e-posta'da sağlanan bağlantıyı tıklayarak turquois Paneli abone olduğunu doğrulamaktadır. Bu kadar basit.

 

Ne zaman ilk ücretli anket almayı beklemeliyim?

 

 kayıt formu aracılığıyla bilgilerinizi gönderdikten kısa bir süre sonra. Anket kayıt formunda verdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. kayıt işleminden sonra anketleri almaya hak kazanırsın. Bu nedenle hemen bir davetiye alabilir. Genellikle . Gerçekten profil bilgileri ve kuruluşların mevcut ihtiyaçlarına bağlıdır.

 

 

Belirli bir ödeme anket tamamlamak için ne kadar para kazanacağım?

 

Bir anket tamamlamak için kazanılan para anketine ve anketi doldurlacak  şirkete bağlıdır. . Genel olarak, miktar tam her anket için 0.5 ila 6 Euro veya daha fazla değişecektir.

 

Nasıl ödeme alacağım ?

 

  hesabınıza bağlı mail adresinize,ödemesi yapılacak.

 

Tüm anketler nakit mi ödenecek ?

 

Evet, PayPal ve Yemeksepeti hediye kartı ile ödeme yapılmaktadır

 

Bir ödeme almak için öncelikle bir ödeme yöntemi seçmek gerekir. Hesabınıza 1. Giriş."Benim kazanılan noktaları" 2. tıklayınız. alt 3. "ödeme seçeneği değiştirme" konulu köşesinde  tıklayın. 4. Açılan kutudan kullanmak istediğiniz ödeme seçeneğini seçin.5. "Güncelle". ve şimdi benim paneli hesapta hiç puan (para) var.

 

Uzun süredir Anket Alamıyorum ?

Eğer uzun süreden  beri anket alamıyorsanız hesabınız inaktif duruma geçmiş olabilir.. inaktif duruma geçmenizin sebebi uzun süre anketlere katılmamak veya anketleri başarılı bir şekilde tamamalayamamaktır.bu durumda panel yöneticisine ulaşarak hesabınızın tekrar aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Ben üyeliğimi iptal etmek istiyorum /

 

İstediğiniz zaman turquois Panel kaydınızı silebilirsiniz.  panel hesabınıza giriş yapın ve sadece çıkmak için aşağıdaki adımları izleyin

 

.Hesabınıza 1. Giriş."Üyelik İptali" 2. tıklayınız.3. kutu "Eğer gerçekten aboneliğinizi iptal etmek istiyor musunuz" seçeneğini işaretleyin.4. Tıklayın "çık".5. "Tamam"

 

 Kayıt ücretli mi ?

 

Hayır anketlere katılmak ve ücretini kazanmak tamamen ücretsiz.

 

Ödülümü nasıl alabilirim ?

 

Panele kayıt olduğunuz mail adresi ile aynı mail olmak kaydı ile www.paypal.com dan yeni hesap açabilirsiniz.

anket ödülünüzü  elde et butonuna bastığınız'da otomatik  olarak paypal hesabınıza 1 ile 4 gün içinde  virman edilecektir.

Önemli Notlar

Anketlerden ikramiye elde etmek için gönderilen anketin başındaki test sorularını dikkatli cevaplayınız. örneğin 15 dk lık anketi 5 dk da bitirirseniz sistem sizi otomatik eleyip ikramiyenizi hak kazanamayacaksınız. bu durumda zamanınızı'da boşa harcamış olursunuz. bazı anketleri başarılı tamamlamış olsanız bile ve bu anketin ikramiyesi hesabınıza işlenmiş olsa bile, gerekli kontrollerden sonra eğer verdiğiniz cevaplarda tutarsızlıklar tespit edilirse , hesabınıza işlenmiş bu ankete dair kazanç eksi olarak tekrar geri alınacaktır.

Anketleri nasıl başarılı tamamlayabileceğinizi ve buna dair püf noktaları Türkiye Panel yöneticinize özel mesaj ile ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

bottom of page